Депутат від НУ-НС пропонує відхилити як неприйнятні проекти законів Партії регіонів щодо вживання російської мови у судових процесах.

Депутат парламентської фракції блоку "Наша Україна – Народна самооборона" Володимир Мойсик пропонує відхилити як неприйнятні проекти законів депутатів від Партії регіонів Вадима Колесніченка та Сергія Ківалова щодо вживання російської мови у судових процесах. Відповідні проекти постанов опубліковані сьогодні на сайті Верховної Ради. Проект постанови №1058/П1 "Про відхилення як неприйнятного проекту закону України про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України щодо використання російської мови в господарському процесі", проект постанови №1057/П "Про відхилення як неприйнятного проекту закону України про внесення змін до закону України "Про статус суддів" щодо права на заняття судової посади особою, яка володіє державною і російською мовами", проект постанови №1056/П1 "Про відхилення як неприйнятного проекту закону України про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо вживання мов у судовому процесі та проект постанови №1055/П1 "Про відхилення як неприйнятного проекту закону України про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо мови слідчих та судових документів" зареєстровані сьогодні у парламенті 2 грудня.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся