ru ua

Депардьє заборонено в'їзд в Україну на 5 років, - СБУ

Депардьє заборонено в'їзд в Україну на 5 років, - СБУ Фото: Жерар Депардьє

Відповідні документи передані Держприкордонслужбі для внесення в базу даних

Французькому актору і громадянину Росії Жерару Депардьє заборонили в'їзд в Україну протягом наступних п'яти років. Про це повідомила речниця Служби безпеки України Олена Гітлянська, передає Hromadske.tv.

"Служба безпеки України ухвалила рішення про заборону йому в'їзду на п'ять років на підставі звернення Міністерства культури України", - повідомила Гітлянська.

За її словами, відповідні документи передані спецслужбою Державної прикордонної служби України для внесення в базу даних.

Відзначимо, напередодні стало відомо, що Депардьє оголошений персоною нон грата в Україні через антиукраїнську позицію.

Нагадаємо, 1 січня 2013 р. Президентом РФ Володимиром Путіним був підписаний указ, згідно з яким Жерар Депарьдье отримав російське громадянство, а вже 5 січня актор отримав російський паспорт. Відмова від французького громадянства був спровокований скандалом з приводу ухилення Депардьє від податків - в 2012 р. він переїхав до Бельгії для того, щоб ухилитися від сплати податку на розкіш. Також варто відзначити, що актор підтримує політику Путіна та досить часто на публічних заходах висловлював своє захоплення президентом РФ.