Деокупація Донбасу проводитиметься у найближчі два роки, - Аваков

НовиниПолітика    25.11.2016 - 15:14
Фото: Арсен Аваков анонсував деокупацію Донбасу за два роки
Фото: Арсен Аваков анонсував деокупацію Донбасу за два роки

Аваков анонсував деокупацію Донбасу за два роки

Деокупація Донбасу проводитиметься у найближчі два роки. Про це міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив сьогодні під час розширеного засідання Військової ради Національної гвардії України, повідомляє прес-служба відомства.

"Я переконаний, що в найближчі два роки ми будемо проводити деокупацію Донбасу. І найважливішу роль у ній відіграє Нацгвардія. Все те, що ми робимо зараз, спрямоване на готовність до цього процесу. Тому воєнізована компонента повинна бути готова якнайкраще, правоохоронна компонента також", - зазначив він.

У свою чергу, секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов зазначив, що Нацгвардія являє собою високомобільні, професійно діючі універсальні війська, які здатні ефективно працювати в умовах сучасного бою на фронті.

"Із самого початку ми бачили Національну гвардію як високомобільні, професійно діючі універсальні війська, які здатні ефективно працювати як в умовах сучасного бою на фронті, так і результативно діяти в тилу, захищаючи правопорядок і державність нашої країни. І мені приємно констатувати, що саме такою і стала Національна гвардія України", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на повне відновлення Донбасу необхідно понад 20 млрд доларів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Рева розповів, скільки пенсіонерів на окупованому Донбасі потребує допомоги МВС не буде вступати у силовий конфлікт із протестувальниками щодо допиту Януковича, - Аваков
On Top