Демарш у Харкові є провокацією проти "Батьківщини", - заява партії

НовиниПолітика    26.07.2016 - 17:30

Сьогодні у Харкові група людей провела акцію зі спалення нібито членських квитків "Батьківщини". Інформацію про це було спочатку розміщено, а потім знято зі сторінки харківської обласної організації "Батьківщина Молода" у Facebook, йдеться у заяві "Батьківщини". 

"Партія "Батьківщина" і організація "Батьківщина Молода" заявляють, що організатор цієї акції Антон Філіпов був відсторонений від посади виконувача обов’язків голови обласної організації "Батьківщини Молодої" ще 2 червня з формулюванням "за бездіяльність". Ми стверджуємо, що мотиви, зазначені у заяві цієї групи людей, не мають нічого спільного з реальністю. Так само нічого спільного з "Батьківщиною" і "Батьківщиною Молодою" більше не мають люди, які сьогодні вийшли на акцію", - йдеться в заяві.


У партії переконані, що це провокація, організована і проведена виключно для того, щоб "нашкодити партії "Батьківщина", популярність якої останнім часом зростає". "Це – елемент боротьби влади проти нашої партії, яка стала на захист людей", - заявили в "Батьківщині".

Автори також заявляють, що "сторінка Харківської обласної організації "Батьківщини Молодої" у Фейсбук досі не передана попереднім керівником організації Антоном Філіповим в управління новопризначеного голови, тому заяви, оприлюднені на цьому ресурсі, на даний момент не є офіційною позицією "Батьківщини Молодої".

On Top