Справу причетних до вчинення хуліганства на міліцейському штрафмайданчику направили до суду

НовиниНадзвичайні події    08.08.2013 - 14:00

Міліція завершила досудове слідство у кримінальному провадженні стосовно хуліганства на міліцейському майданчику у Святошинському районі Києва та направила справу до суду. Про це повідомляє прокуратура м. Київ.

У ході розслідування встановили, що представники однієї із громадських організацій незаконно проникли на територію майданчика для тимчасового тримання транспортних засобів київської Державної автомобільної інспекції (ДАІ) та побилися там з охороною. Один із працівників штрафмайданчика отримав тілесні ушкодження. Хулігани також пошкодили ворота, огорожу, приміщення охорони та автомобілі, які знаходилися на території штрафмайданчика.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 296 кримінального кодексу України - "Хуліганство". У ході досудового слідства правоохоронці довели причетність обвинувачених до вказаних дій. Подальшу долю хуліганів визначить суд.

Нагадаємо, 26 листопада 2012 р. журналісти Дорожнього контролю заявили, що їх побили представники ДАІ на території штрафмайданчику, який знаходиться на вул. Зодчих, 1 у Києві. Даішники в свою чергу заявили про напад невідомих на штрафмайданчик.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: ГАИ, Київ
On Top