ru ua

Делегація шахтарів відмовилася йти на переговори з міністром Онищенко

Делегація шахтарів відмовилася йти на переговори з міністром Онищенко Фото РБК-Україна: шахтарі продовжують пікетувати Кабмін

Шахтарі будуть наполягати на зустрічі з прем'єром Яценюком

Делегація шахтарів, які мітингують під Кабінетом міністрів України, відмовилася йти на переговори з міністром Кабінету міністрів України Ганною Онищенко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми прийшли до прем'єр-міністра, а його немає. Нам запропонували зустрітися з міністром Кабінету міністрів. Я не знаю, про що шахтарі можуть з нею говорити. Консультувалися з лідерами регіональних шахтарських організацій, і вони сказали, що будемо наполягати на зустрічі з прем'єр-міністром. Якщо він відмовляється від такої зустрічі, то будемо радитися з лідерами шахтарських організацій сьогодні ввечері про подальший перебіг подій і про те, що будуть робити шахтарі далі", - заявив голова незалежної профспілки гірників Михайло Волинець.

Зараз, за його словами, частина шахтарів пішла на поселення, а частина пішла обідати.

Як повідомляє кореспондент РБК-Україна, за станом на 15:30 під будівлею Кабміну знаходиться близько 150 шахтарів. З боку Кабміну на даний момент знаходиться близько 100 міліціонерів.


При цьому Волинець розповів, що сьогодні в Києві знаходиться 800 делегатів з'їзду. Крім того, з ранку приїхали 2,5 тис. шахтарів з Волині, Львівської області, Дніпропетровської, Донецької та Луганської областей.

"Очевидно, нам, швидше за все, потрібно переміщатися під міністерство (вугільної промисловості, - ред.) і не пускати міністра будівля. Ми зараз будемо радитися і вирішувати", - повідомив Волинець.

Нагадаємо, шахтарі сьогодні розпочали мітинг під Адміністрацією Президента України.

Пізніше вони перемістилися під будівлю Верховної Ради і потім - до Кабміну.

Мітингувальники заявляють шахтарі, що не покинуть Київ до виконання всіх вимог.