Делегація FIBA-Європа задоволена підготовкою України до Євробаскету-2015

Вівторок 26 лютого 2013 23:03

Делегація Європейської федерації баскетболу (FIBA-Європа) задоволена результатами інспекційного візиту до Києва з метою моніторингу підготовки України до чемпіонату Європи з баскетболу серед 16-річних (пройде в серпні 2013 р. в Києві) та чемпіонату Європи серед чоловіків Євробаскет-2015, який прийматимуть у вересні 2015 р. шість українських міст. Як повідомляє прес-служба організаційного комітету Євробаскет-2015, візит відбувся 25-26 лютого ц.р.

Експерти FIBA-Європа ознайомилися з готельною інфраструктурою Києва, відвідали київський Палац спорту та Інститут фізичної культури і спорту, зустрілися з президентом Федерації баскетболу України (ФБУ) Олександром Волковим та генеральним секретарем ФБУ Олександром Ларіним, провели нараду з колективом місцевого організаційного комітету (МОК) Євробаскет-2015.

Як повідомив директор турніру Євробаскет-2015 Маркіян Лубківський, делегація FIBA-Європа задоволена результатами візиту, зокрема, запропонованою концепцією проведення у 2013 р. чемпіонату Європи з баскетболу серед 16-річних.

В рамках обговорення перебігу підготовки до фінальної частини Євробаскету-2015 експерти FIBA-Європа були ознайомлені з планами спорудження багатофункціональних арен в Україні. За словами Лубківського, вже почала працювати система моніторингу їхнього будівництва з боку FIBA-Європа та МОК Євробаскет-2015 на предмет відповідності усім найсучасниішим стандартам, передусім, з точки зору безпеки, зручності для команд та глядачів.

FIBA-Європа має намір заслухати доповідь Волкова про стан підготовки України до Євробаскету-2015 під час засідання правління організації, яке відбудеться 16-17 березня ц.р. в Дубровнику (Хорватія).

Євробаскет-2015 пройде у вересні в шести українських містах - Києві, Харкові, Львові, Донецьку, Дніпропетровську та Одесі. У турнірі візьмуть участь 24 команди, буде зіграно 96 матчів.

Читайте також: У Дніпропетровській обл. до Євробаскету-2015 побудують багатофункціональну арену за 400 млн грн

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся