Дані екзит-полу по луганському округу будуть опубліковані о 20:00, – "Стратегія Рост"

НовиниПолітика    17.07.2016 - 19:19

Компанія "Стратегія Рост" проводить власний екзит-пол на всіх виборчих дільницях 114 округу в Луганській області і сьогодні о 20:00, відразу після закриття виборчих дільниць, опублікує дані. Про це повідомив директор компанії Валентин Ходулін в коментарі журналістам.

За його словами, "Стратегія Рост" проводить запланований екзит-пол на всіх виборчих дільницях 114 округу Луганської області за власною ініціативою. "Сьогодні о 20:00, відразу після закриття виборчих дільниць, ми опублікуємо ці дані", - зазначив Ходулін.


Він також повідомив, що тільки що в кількох ЗМІ вийшла інформація про недостовірність даних, наданих соціологічною компанією "Стратегія Рост" в рамках екзит-полу, який проводиться з нагоди довиборів у Верховну Раду України в 114 виборчому окрузі.

"Стратегія Рост", на посаді директора якій я перебуваю, почала роботу в грудні 2004 року і проводить соціологічні та маркетингові дослідження більше 12 років. Це набагато довше, ніж деякі ЗМІ перебувають у власності олігархів, чиї представники в тому числі і у 114 окрузі на сьогодні не мають очікуваної підтримки виборців", - зазначив він.

У зв'язку з цим директор "Стратегія Рост" закликав інтернет-видання не уподібнюватися їх власникам, які сьогодні, в день голосування, намагаються скоригувати дані волевиявлення громадян. "Підтвердженням цього стане публікація результатів екзит-полу. Колеги, не підведіть читача", - резюмував Ходулин.

On Top