ua en ru

Данилюк розповів, яка мінімальна заробітна плата закладена в проекті бюджету на 2018 рік

Данилюк розповів, яка мінімальна заробітна плата закладена в проекті бюджету на 2018 рік Фото: Олександр Данилюк (kmu.gov.ua)

Підвищення зарплати планується з 1 січня 2018 року

У проекті державного бюджету на 2018 рік передбачено підвищення мінімальної заробітної плати до 3 тисяч 723 гривень. Про це в ефірі телеканалу "Інтер" заявив міністр фінансів Олександр Данилюк.

"Зараз в проект бюджету закладена мінімальна зарплата розміром 3 723 гривні - це реалістичні цифри, які ми, як уряд бачимо і можемо гарантувати, що це може бути реалізовано без ризику для фінансової системи. Ми будемо надалі намагатися також цей показник збільшувати", - заявив Данилюк.

Він зазначив, що підвищення планується з 1 січня 2018 року. За його словами, реальна середня заробітна плата в 2018 році очікується на рівні 8,6 тис. гривень. Міністр зазначив, що в цьому році уряд постарається уникнути прийняття держбюджету "під ялинку".

Нагадаємо, раніше повідомлялося про заяву міністра соціальної політики Андрія Реви, що після прийняття пенсійної реформи уряд запропонує підвищити мінімальну заробітну плату до 3 764 гривень.