Подальша девальвація гривні: аналітик назвав умови

Київ, Вівторок 15 вересня 2020 07:20
Подальша девальвація гривні: аналітик назвав умови
Фото: курс долара (Віталій Носач, РБК-Україна)

На поточному тижні курс гривні може продовжити поступове послаблення. За відсутності втручання Національного банку, у такій динаміці може відбутися послаблення курсу гривні вище 28 грн/долар.

Про це в коментарі РБК-Україна сказав старший фінансовий аналітик групи ICU Тарас Котович.

Як зазначив аналітик, Національний банк практично не втручався у валютний ринок минулого тижня, викупивши 22,5 млн доларів іноземної валюти з ринку. Ринок знову балансувався самостійно, але із поступовим ослабленням курсу гривні й наближенням до рівня 28 грн/долар.

"Тож за збереження такого ж підходу й цього тижня курс гривні може послабитися до більш ніж 28 грн/долар", - додав старший фінансовий аналітик групи ICU.

Нагадаємо, Національний банк України (НБУ) протягом тижня 7-11 вересня 2020 року купив на міжбанківському валютному ринку 22,50 млн доларів. При цьому центробанк не проводив інтервенції з продажу валюти.

Як повідомляло РБК-Україна, проект державного бюджету України на 2021 рік розрахований на обмінному курсі 29,1 гривень за долар.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся