Д.Табачник: Для українських школярів зараз готують єдиний електронний підручник

Для українських школярів зараз готують єдиний електронний підручник. Про це вчора, перебуваючи з робочим візитом на Полтавщині, розповів міністр освіти, науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, передає кореспондент РБК-Україна.

Це буде універсальна збірка, що міститиме всі підручники: з української мови, фізики та інших предметів, причому не тільки для того класу, у якому зараз навчається дитина, а для всього шкільного курсу.

"В одному підручнику ми будемо мати те, що називають англійці і шкільною програмою, і позашкільною, і вчительські резерви. Це дуже зручно, коли дитина може повторити свій курс і за 5 клас, і за 6-й, і за 7-й", - сказав урядовець.

Д.Табачник зазначив, що, можливо, вдасться підготувати й сертифікувати електронний підручник вітчизняного виробника. Але там ще треба усунути деякі технічні неузгодженості.

Дата запровадження електронного підручника, як і фінансове забезпечення, необхідне для цього, поки невідомі. Д.Табачник сказав, що над цим питанням іще працюють.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся