Clear Channel Communications Inc. повідомила про врегулювання питання з фінансуванням операції з її продажу групі інвестфондів.

Найбільший в США оператор радіостанцій Clear Channel Communications Inc. повідомив сьогодні про остаточне врегулювання питання з фінансуванням операції з її продажу приватним інвестиційним фондам Thomas H.Lee Partners LP і Bain Capital Partners LLC. Необхідні для здійснення операції 17,9 млрд дол. задепоновані на рахунку Bank of New York, повідомляється в прес-релізі Clear Channel. У вересні 2007 р. акціонери Clear Channel схвалили продаж компанії групі приватних інвестиційних фондів на чолі з Thomas H.Lee Partners і Bain Capital Partners за 19,5 млрд дол. (39 дол./акція). Проте через розбіжності з основними кредиторами (Citigroup Inc., Morgan Stanley, Credit Suisse Group, Royal Bank of Scotland, Deutsche Bank AG і Wachovia Corp.) компанія погодилася на вищі ставки за позиками і меншу вартість операції - 17,9 млрд дол. (36 дол./акція). Скореговані умови транзакції підлягають схваленню з боку акціонерів Clear Channel. Керівництво компанії, як і раніше, розраховує, що операція буде завершена до кінця III кварталу 2008 р. Компанія Clear Channel Communications Inc. - диверсифікована медіакомпанія, основним сегментом її бізнесу є радіомовлення. Компанія володіє і оперує більш ніж 1,1 тис. радіостанцій в США. Крім того, Clear Channel є оператором зовнішньої реклами, розташовуючи більш ніж 190 тис. зовнішніх рекламних площ у США.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся