Член ЦВК О.Шелестов пропонує визнавати дійсними протоколи підрахунку голосів на ДВК за підписом лише одного члена комісії.

Член Центральної виборчої комісії Олександр Шелестов пропонує прийняти роз'яснення p окремих положень закону про вибори нардепів, згідно з якими для визнання дійсності протоколу результатів підрахунку голосів на дільничній виборчій комісії достатньо лише підпису під цим протоколом одного члена дільничної комісії. Оскільки, за його словами, будь-яких інших дій закон не передбачає. В свою чергу представник Президента у ЦВК Марина Ставнійчук вважає, "що у членів ЦВК вистачить здорового глузду не приймати таку постанову, оскільки вона повністю суперечить виборчому законодавству, яке говорить про те, що члени дільничної виборчої комісії зобов'язані підписати протокол, а в разі незгоди з ним викласти окрему думку". Наразі в ЦВК оголошена перерва, члени Комісії радяться щодо проекту постанови.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся