ru ua

Чистий прибуток "Борисполя" за 9 міс. 2013 р. зменшився в 4 рази - до 94,7 млн грн

Чистий прибуток державного підприємства "Міжнародного аеропорту "Бориспіль" за дев'ять місяців 2013 р. склав 94 млн 733 тис., що в 4 рази менше аналогічного періоду минулого року.

Чистий прибуток державного підприємства "Міжнародного аеропорту "Бориспіль" за дев'ять місяців 2013 р. склав 94 млн 733 тис., що в 4 рази менше аналогічного періоду минулого року. Про це повідомляє держустанова "Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України" при Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР).

Валовий прибуток за 9 місяців зменшився в 1,7 рази - до 339 млн 818 тис. грн.

На початку липня Кабінет міністрів України затвердив фінплан аеропорту "Бориспіль" на 2014 р. з річним доходом у сумі 84 млн грн. Про це в інтерв'ю журналістам за підсумками засідання уряду повідомив міністр інфраструктури Володимир Козак. "Ми затвердили фінплан "Борисполя", який передбачає 84 млн грн доходів. Тобто дохідна частина збільшена майже на 15%, а також збільшена витратна частина", - заявив глава Мінінфраструктури.

Наприкінці вересня 2012 р. Кабінет міністрів України прийняв постанову, згідно з якою міжнародний аеропорт "Бориспіль" може бути передано в концесію. Напередодні, в липні ц.р., Козак заявив про те, що проведення конкурсу на передачу в концесію майнового комплексу ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" зараз є недоцільним.

Державне підприємство "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" є найбільшим аеропортом України і забезпечує 65% пасажирських авіаперевезень України. З аеропорту "Бориспіль" понад 50 авіакомпаній здійснюють регулярне сполучення більш ніж 100 напрямків по всьому світу.

ДП "МА "Бориспіль" розташоване в 29 км на південний схід від Києва та 6 км на південний захід від Борисполя. Аеропорт створений в травні 1959 р. і займає територію площею 943 га Підприємство має дві злітно-посадочні смуги: одну - довжиною 4 тис. м і шириною 60 м, другу - довжиною 3,5 тис. м і шириною 63 м. На території аеропорту розташовані чотири пасажирські термінали, поштово-вантажний комплекс і близько 200 виробничих, адміністративних та допоміжних будівель і споруд.