У Чернівецькій області судитимуть колишніх учасників АТО за напад на суддю

НовиниНадзвичайні події    29.01.2018 - 12:00
Фото: суд (gp.gov.ua)
Фото: суд (gp.gov.ua)

Маючи бойовий досвід та підготовку, вони почали планувати нападати на окремих громадян

У Чернівецькій області колишні учасники антитерористичної операції (АТО) організували злочинну групу та планували напади на держслужбовців. Їх затримали після першого нападу на голову одного з судів області, передає прес-служба Генеральної прокуратури.

"27-річний чернівчанин організував добре озброєну групу. До неї залучив трьох своїх знайомих, з якими спільно проходив військову службу в зоні проведення АТО. Маючи бойовий досвід та підготовку, почали планувати нападати на окремих громадян", - йдеться у повідомленні.

Для реалізації своїх планів чоловіки ретельно вивчали декларації держслужбовців та посадовців. Врешті, вирішили здійснити напад на сім’ю голови одного з судів Чернівецької області.

"10 липня 2017 року близько 6 години ранку банда увірвалася до помешкання потерпілого, напала на нього та його дружину. Зв'язали, та, погрожуючи вогнепальною зброєю, відняли майже 11 тис. євро. Але скритися від правоохоронців їм не вдалося", - повідомили у прокуратурі.

Прокуратура Чернівецької області затвердила та передала до суду обвинувальний акт відносно організатора та трьох учасників організованої злочинної групи. За скоєне зловмисникам загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 15 років.

Нагадаємо, у Києві 25 січня 2018 року затримали правоохоронців, які  які прикривали грабежі організованого злочинного угрупування (ОЗУ) на столичному вокзалі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top