Чорноморець - Ліон: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи

Чорноморець:
Паст, Фонтанелло, Бергер, Сантана, Гай, Бобко, Джедже, Зубейко, Матос, Ковальчук, Антонов
Ліон: Верктур, Сарр, Зеффан, Коні, Бищевац, Феррі, Мельбранк, Даник, Мвуемба, Толиссо, Бріан

Фінальний свисток

81 хв. Дуже мало подій на полі. Ігри повністю проходить у центрі поля.

Чорноморець - Ліон: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи73 хв. Ребенок отримав попередження.

Чорноморець - Ліон: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи66 хв. Замість Матоса вийшов Ребенок.

57 хв. Спробував Ковальчук змінити рахунок матчу дальнім ударом, але його удар заблокували захисники.

52 хв. Багато подач в штрафну виконує Чорноморець, але поки це ні до чого не призводить.

48 хв. Бобко вивалився один на один з Верктуром, але не влучив у дальній кут!

Повертаємося в Одесу!

Перерва

44 хв. В першому таймі активніше виглядали одесити, але реалізувати свою перевагу не змогли.

39 хв. Антонов наносив удар "ножицями", але вище похвал зіграв Верктур - шикарний момент.

32 хв. Знову Сантана в центрі уваги. Пробивав Карлос зі штрафного, але по воротах потрапити не зміг.

30 хв. Сантана виконав непогану подачу в штрафну, але нікого з одеситів вона не знайшла.

25 хв. Матос виконав неймовірну подачу в штрафну, м'яч закручувався в ворота, але Верктур зміг відбити м'яч.

15 хв. Антонов зміг відірватися від захисників і вискочити на побачення з воротарем, але Верктур зумів виграти дуель.

10 хв. Поки на полі мало що відбувається. Футболісти придивляються один до одного.

Стартуємо!

Добрий вечір, друзі. РБК розпочинає онлайн трансляцію матчу "Чорноморець" - "Ліон".

Найдовшу єврокампанію "Чорноморець" видав у Кубку УЄФА-1995/96, де провів шість матчів і дістався до другого кола.

З шести домашніх зустрічей у поточній Лізі Європи УЄФА "Чорноморець" виграв чотири.

"Ліон" не зазнав у групі жодної поразки, тричі перемігши і тричі зігравши внічию, проте результативність французького клубу залишала бажати кращого. У середньому підопічні Ремі Гарда забивали по одному голу за матч.

"Ліон" з українських клубів перетинався лише з київським "Динамо". Сталося це на груповому етапі Ліги Чемпіонів 2006/07. Вдома ліонці розгромили суперника з рахунком 3:0, а на виїзді обмежилися мінімальною перемогою.