Частина Південної Азії через спеку може стати непридатною для проживання

Частина Південної Азії через спеку може стати непридатною для проживання
Фото: жара (Pixabey)

У зоні ризику проживають приблизно 1,5 мільярда людей

Частина Південної Азії через спеку може стати непридатною для проживання людей до кінця цього століття. Про це заявили експерти Массачусетського технологічного інституту, повідомляє DW.

"Найбільше високі температури в майбутньому загрожують передусім густо населеним сільськогосподарським регіонам у басейнах річок Ганг та Інд (в Індії, Пакистані та Бангладеш)", - йдеться у дослідженні.

Як зазначається, наразі у зоні ризику проживають близько 1,5 млрд людей.

Повідомляється, що наразі лише 2% населення Індії живуть у місцевостях, де спостерігаються високі температури та вологість. Разом з тим, науковці допускають, що цей показник може зрости до 70%, у разі, якщо зусилля зі скорочення викидів парникових газів в атмосферу не виправдають себе.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що через спеку у Києві зафіксовано високий рівень забруднення повітря. Зокрема, у місцях скупчення транспорту рівень забруднення повітря перевищив норму в декілька разів. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся