ru ua

Частину окупованого Луганська відключили від водопостачання за борги

Частину окупованого Луганська відключили від водопостачання за борги Фото: вода (УНІАН)

Від водопостачання відключили частину Луганська й деякі навколишні населені пункти

Частину міста Луганськ і деякі навколишні населені пункти відключили від водопостачання за борги Попаснянського водоканалу. Про це повідомляє ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" (ЛЕО) в Facebook.

Повідомляється, що ЛЕО провело знеструмлення Петровської насосної станції Попаснянського водоканалу, яка забезпечує водою мешканців неконтрольованої території Луганської області.

Зазначено, що причина відключення - борг водоканалу.

"Причиною знеструмлення - борг водоканалу, що станом на 30 січня становить близько 173 млн гривень. При цьому борг сформувався як раз за рахунок боргів "ЛНР", оскільки 90% води, що видобувається водоканалом, поставляється на неконтрольовану територію. Слід зазначити, що борги Попаснянського водоканалу постійно зростають. Так, у грудні 2017 водоканал спожив електроенергії на 8 млн 810 тис. гривень, а оплатив тільки 4 млн гривень", - йдеться в повідомленні.

Так, лише в 2017 році оплата водоканалом електроенергії склала 52,5 млн гривень. При цьому було нараховано більше 95 млн гривень, тобто оплата склала трохи більше 50% від нарахування.

Нагадаємо, сьогодні через заборгованість теплопостачальних підприємств міста Славутич (Київська область) відключили від газопостачання.