Колишня дружина Путіна пов'язана з багатомільйонним бізнесом з нерухомістю у Москві, - Reuters

НовиниПолітика    19.05.2017 - 13:23
Фото: колишня дружина Путіна пов'язана з історичною нерухомістю в центрі Москви
Фото: колишня дружина Путіна пов'язана з історичною нерухомістю в центрі Москви

У власності компанії знаходиться Волконський будинок в центрі Москви

Колишня дружина президента Росії Володимира Путіна Людмила допомогла створити і зараз підтримує фонд, що володіє історичною нерухомістю в Москві і отримує мільйони доларів за здачу її в оренду, передає Reuters.

Повідомляється, що доходи від оренди виплачуються приватній компанії, що належить Шкребневій Людмилі Олександрівні, чиє ім'я збігається з дівочим ім'ям колишньої дружини Путіна.

Доходи від оренди надходять від історичного маєтку Волконський будинок у центрі Москви, що належить фонду "Центр розвитку міжособистісних комунікацій".

Повідомляється, що Людмила Путіна допомогла створити цей некомерційний фонд у 2002 році. Відомо, що в 2006 році вона була піклувальником фонду, підтримувала його літературну премію, а також видавничий підрозділ.

Зазначено, що у фонду є офіси у Волконському будинку, однак більша частина будівлі здається, в тому числі двом великим державним банкам. Так, тільки російський банк ВТБ за 2015 рік заплатив більше 2 мільйонів доларів оренди.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Росії екс-дружина Володимира Путіна Людмила, яка керує фондом "Центр розвитку міжособистісних комунікацій", отримала від мера Москви Сергія Собяніна 250 мільйонів рублів.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top