До бюджетних надходжень у 2016 від приватизації надійшло близько 100 млн гривень

НовиниЕкономіка    19.10.2016 - 18:34
Фото: Ігор Білоус
Фото: Ігор Білоус
Фонд держмайна пропонує встановити стартову ціну ОПЗ на рівні 200 млн доларів Від приватизації "Укрспирту" держава може отримати до 400 млн доларів, - Кутовий

Приватизація таких підприємств, як ТЕЦ не приведе до великих приватизаційних надходжень

До бюджетних надходжень у 2016 році від приватизації надійшло близько 100 млн гривень. Про це заявив голова Фонду державного майна України Ігор Білоус в ефірі "5 каналу".

"Думаю, що від приватизації - близько 100 мільйонів, від оренди буде більше мільярда. Я думаю, що ми виходимо на показники, які були минулого року. Ви повинні розуміти, що ті 17 мільярдів (закладені в бюджет надходження від приватизації, - ред.) - це звичайно приватизація ОПЗ і обленерго", - сказав він.

Білоус також додав, що приватизація таких підприємств, як ТЕЦ не приведе до великих приватизаційних надходжень, оскільки ці об'єкти морально фізично застарілі.

"Ми зараз разом з НКРЕ і ще кількома інституціями активно біжимо і готуємося до стримуючого тарифу...ми готові запустити продаж обленерго і, можливо, там 4, а може й 5 компаній можемо продати. ОПЗ ми зробили все, щоб запустити і продати цю компанію цього року, ми встигаємо", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з початку 2016 року надходження від приватизації скоротилися майже в 3 рази.

Читайте в розділі

Данилюк розповів, де уряд візьме гроші на підвищення зарплат

Середня зарплата в Україні у вересні зросла на 156 гривень 

НБУ на 31 жовтня зміцнив курс гривні до долара до 25,50

On Top