Burisma заявляє, що компанія сплатила всі податки, а до Злочевського претензій немає

НовиниЕкономіка    12.01.2017 - 11:24
Компанія пішла на безпрецедентні кроки у бізнес-спільноті України
Компанія пішла на безпрецедентні кроки у бізнес-спільноті України

За 2 роки Burisma Group сплачено понад 5 млрд грн податкових зобов'язань до бюджетів усіх рівнів

Міжнародна енергетична група Burisma з активами в Україні заявляє про закриття всіх процесуальних і судових дій відносно президента групи Миколи Злочевського та операційних компаній, що входять в Burisma Group. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Burisma Group від 12 січня.

У компанії впевнені, що це є результатом "взаємної багатомісячної роботи двох команд – Генеральної прокуратури України та Burisma Group".

"Щоб зняти всі проблемні питання навколо діяльності компанії і продовжувати забезпечувати Україну природним газом, базуючись на принципах відкритості та прозорості, компанія пішла на безпрецедентні кроки у бізнес-спільноті України. Burisma Group стала першою компанією в Україні, яка надала гарантії того, що, якщо в процесі слідства будуть виявлені порушення, компанія гарантує виплату всіх необхідних платежів", - йдеться в повідомленні компанії.

Згідно з даними у прес-релізі, у період перевірки також було донараховано податкові платежі у розмірі 180 млн грн, які компанії Burisma Group вже відшкодували до бюджету. Повідомляється, що всього за останні два роки Burisma Group сплачено понад 5 млрд грн податкових зобов'язань до бюджетів усіх рівнів. За цим показником Burisma Group входить в число найбільших промислових платників податків країни, відзначили в прес-службі.

За словами незалежного директора Burisma Олександра Кваснєвського, рішення закрити всі справи проти компанії Burisma і її власника Миколи Злочевського демонструє "зрілість демократії і незалежність судових рішень від політики".

"Вселяє надію те, що незалежний український суд зміг винести рішення, яке повністю відповідає рішенням Британського суду. Для України рішення щодо Миколи Злочевського та найбільшої газодобувної компанії Burisma буде мати інше позитивне значення – більш інтенсивна побудова енергонезалежної держави, так як Burisma Group зможе збільшити обсяги внутрішнього видобутку природного газу України та відрахування в бюджет країни. Особливо сьогодні Україну повинні об'єднувати будь-які проекти, які сприяють зміцненню обороноздатності країни та її політичної незалежності. За це сплачено високу ціну революцією і подіями після неї", – зазначив Кваснєвський.

Компанія нагадує, що раніше Печерський суд Києва зобов'язав Генеральну прокуратуру України закрити справу проти Миколи Злочевського та зняти його з розшуку. ГПУ виконала відповідну постанову суду. Ці висновки цілком підтверджуються рішенням Британського суду.

Після розгляду діяльності Миколи Злочевського в Україні за період з 2002 року по 2014 рік, Британський суд ухвалив рішення на користь Миколи Злочевського та зобов'язав Бюро по боротьбі з фінансовими махінаціями в особливо великих розмірах (SFO) оплатити судові витрати відповідача, повідомили в прес-службі.

"Дії Генеральної прокуратури України та українського суду підтверджують відданість України принципам верховенства права та належного судочинства – двох оплотів демократії", – зазначив американський адвокат компанії, колишній заступник генерального прокурора США Джон Буретта.

Сам Злочевський пообіцяв, що завершення всіх справ призведе до збільшення виробництва, інвестицій і своєчасної сплати компанією податків.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top