ru ua

Британський лорд прибув у зону АТО оцінити потреби України в допомоги

Британський лорд прибув у зону АТО оцінити потреби України в допомоги Зона АТО

Представник британського парламенту, член Лейбористської партії Джон Квентін Девіс прибув у Донецьку область, щоб переконатися в російській агресії і доповісти колегам у Великобританії про ситуації, після чого буде прийнято рішення про надання Україні допомоги. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

"Парламентарій з Великобританії прибув з триденним візитом у Донецьку область, щоб особисто переконатися в російській агресії на Донбасі. За підсумками поїздки він повинен доповісти колегам про реальний стан справ, після чого буде прийнято рішення про формат надання допомоги Україні", - йдеться в повідомленні.

Глава Донецької обладміністрації Олександр Кіхтенко на зустрічі з британським лордом розповів йому про обстріл Донецької області з боку бойовиків.

"Стріляють по військових об'єктах і населених пунктах. Мета одна - дестабілізувати ситуацію, залякати людей і ще більше зруйнувати інфраструктуру", - розповів Кіхтенко.

Він підкреслив, що кожен день на території Донецької області з російського зброї обстрілюється бойовиками. Вчора було зафіксовано 106 обстрілів, сьогодні - 36.

"Росія завозить на територію України через відкритий кордон сучасну важку техніку - танки, БМП, артилерійські системи", - підкреслив Кіхтенко.

Найближчим часом Джон Квентін Девіс планує побувати на лінії зіткнення, щоб особисто переконатися в тому, що бойовики порушують мінські домовленості і продовжують обстрілювати територію області.

Нагадаємо, 25 березня міністр фінансів України Наталія Яресько закликала Великобританію збільшити фінансову допомогу Україні.