Британські ВПС розбомбили бункер Каддафі в Сірті

НовиниСуспільство    26.08.2011 - 19:13

Британські ВПС завдали точкові удари по бункеру полковника Муаммара Каддафі, розташованому в його рідному місті Сірт, передає ВВС з посиланням на Міноборони Великобританії.
У британському військовому відомстві уточнили, що винищувачі "Торнадо" вилетіли для бомбардування Лівії з бази Мархам в Норфолку в ніч на п'ятницю, 26 серпня. При цьому у відомстві заявили, що інформацією про місцезнаходження Каддафі вони не володіють.
За словами глави Міноборони Великобританії Ліама Фокса, даних про те, чи знаходиться полковник у Сірте і чи був в бункері під час атаки, у них немає. За його словами, "мова зараз йде не стільки про те, щоб знайти Каддафі, скільки про те, щоб упевнитися, що його режим не здатний вести війну проти свого власного народу".
Тим часом лівійські повстанці зміцнюють свої позиції на підступах до Сірт і готуються до наступу на рідне місто Каддафі, який залишається поки останнім великим центром опору.
Нагадаємо, напередодні опозиційна Національна перехідна рада оголосила про переїзд з Бенгазі в Тріполі, який нещодавно вдалося захопити повстанцям.
Про місцезнаходження полковника Каддафі, як і раніше нічого невідомо. Напередодні він звернувся до жителів Сирт із закликом об'єднатися і піти на Тріполі з метою очистити столицю країни від "щурів" і "іноземних інтервентів".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top