Бразильська нафтова компанія Petrobras застрахувалася на 128,8 млрд дол

Бразильська державна нафтова компанія Petrobras застрахувала себе на 128,8 млрд дол. строком на 18 місяців. Страхування включає в себе тільки діяльність Petrobras в Бразилії, повідомляє Reuters.

Страховка придбана у компанії Itau Seguros, яка є частиною бразильської фінансової компанії Itau Unibanco Holding SA, і у Willis Corretora de Resseguros Ltda, підрозділу британської компанії з надання послуг вторинного страхування Willis Group Holdings PLC. Вартість страховки склала 106,6 млн дол., що на 5% менше, ніж вартість попередньої аналогічної програми страхування для Petrobras.

За умовами надання страховки, Petrobras може отримати до 125 млрд дол. страхових виплат для покриття ризиків роботи в Бразилії, до 2 млрд дол. у разі виникнення проблем з нафтовидобутком в країні, до 250 млн дол. для покриття цивільної відповідальності, до 235 млн дол. на відшкодування можливих збитків у разі проблем при транспортуванні нафти, газу і нафтопродуктів і до 1 млрд дол. на підрозділ Petrobras по виробництву авіаційного палива у разі пошкодження його від третьої сторони в аеропортах Бразилії.

Petrobras - найбільша в Бразилії нафтова компанія, акції якої торгуються на Нью-Йоркській і Сан-Паульській фондових біржах. Під управлінням Petrobras - понад 100 виробничих платформ, 16 нафтопереробних заводів, більше 6 тис. автозаправних станцій, а також трубопроводи довжиною 30 тис. км. Доведені запаси нафти Petrobras складають 14 млрд бар.

Нагадаємо, на початку лютого 2012 р. міністр енергетики і вугільної промисловості Юрій Бойко заявив, що Україна продовжує переговори з Petrobras щодо розробки чорноморського шельфу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся