Бразилія - Франція: онлайн-трансляція (рахунок 1:1)

Бразилія - Франція: онлайн-трансляція (рахунок 1:1) Фото: Бразилія - Швейцарія (twitter.com/cbf_futebol)

РБК-Україна провів трансляцію поєдинку групи E на ЧС-2018

Бразилія - Швейцарія. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна 21:00, дивитися матч можна на каналі "Інтер". Збірні Бразилії та Швейцарії зіграють у матчі першого туру чемпіонату світу з футболу 2018 року. На думку букмекерів, фаворитом протистояння очікувано є латиноамериканська команда.

17 червня 21:00
Ростов, стадіон "Ростов-Арена"

Матч закінчився 1:1

90+6 хв. Матч завершено! Ще один фаворит втратив очки.

90 хв. Ось це сейв! Зоммер блокує удар! Впритул бив Фірміні після навісу з флангу Неймара.

78 хв. Незважаючи на проблеми з ногою, Неймар продовжує мучити суперників. Зоммер впорався з його дальнім ударом.

70 хв. Це був майже дубль! З центру штрафного Коутіньйо пробив поруч з правою стійкою.

65 хв. Знову Неймар посадив суперника на картку. Шер отримує попередження.

58 хв. Неймар близько підійшов і майже з лінії воротарського майданчика завдав удару, його заблокували. Відразу він почав кульгати.

50 хв. ГОООЛ! Зубер залишився один у воротарського і пробив головою під поперечину після подачі кутового.

47 хв. Каземіро попереджений.

46 хв. Розпочався другий тайм. Швейцарці навіть швидко пробили по воротах - знову це був Джемайлі

40+2 хв. Йти на перерву.

45+1 хв. Було близько до другого голу, але Сілва після подачі Неймара пробив над поперечиною.

40 хв. Потужно вдарив Зубер з лінії штрафного майданчика і влучив в обличчя Сілві. Лікарі повернули капітана бразильців в гру.

31 хв. Перша жовта. Ліхтштайнер схопив за футболку Неймара і зірвав прохід.

25 хв. Перший шанс швейцарців хоч щось зробити в атаці, але Шер програв боротьбу в повітрі

20 хв. Неймовірний удар! Каутиньо забиває гол. З лівого кута штрафного майданчика м'яч полетів у дальню дев'ятку!

3 хв. Швейцарці хочуть не дозволити Бразилії увійти в гру.

1 хв. Матч стартував. Бразилія розіграла м'яч.

У другому матчі групи E на ЧС-2018 зійдуться один з головних фаворитів турніру - збірна Бразилії, і команда Швейцарії - єдина збірна за всю історію мундіалів, яка у стартовому матчі обіграла майбутнього переможця турніру.

Бразильці починають новий похід до вершини, прагнучи реабілітуватися за оглушливе фіаско на домашньому мундіалі чотирирічної давності. Після нокауту від Німеччини в півфіналі ЧС-2014 пентакампеонам знадобилося два роки, щоб прийти в себе: тільки в середині 2016-го очолив «селесао» Тіте зумів вдихнути спокій і ігрову мудрість у підопічних. Знову знайшовши впевненість у своїх силах і оновивши склад, бразильці стали першою командою, яка пробилася в Росію-2018 через сито кваліфікації. Зараз в їх складі всього 6 футболістів, які мають досвід виступів на мундіалі, - стільки ж, скільки було чотири роки тому.

Їх суперником стане вкрай непоступлива збірна, яка програла всього один матч з початку 2016 року і вибита з УЄФА Євро-2016 тільки в серії післяматчевих пенальті. Незважаючи на те, що Швейцарія кваліфікувалася в Росію-2018 через стыковую дуель, команда чудово провела європейську відбіркову кампанію. Крім того, швейцарці довели, що не схильний пасувати перед фаворитами: на ЧС-2010 в ПАР вони обіграли з рахунком 1:0 Іспанію, яка в кінцевому підсумку відвезла додому Кубок світу.