Бразилія - Мексика: онлайн трансляція (рахунок 2:0)

Бразилія - Мексика: онлайн трансляція (рахунок 2:0) Фото: Бразилія - Мексика (twitter.com/miseleccionmx)

Трансляція матчу Бразилія - Мексика розпочнеться о 17:00 на телеканалі Інтер

Бразилія - Мексика. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна о 17:00, а дивитися поєдинок можна на каналі "Інтер". Команди зіграють в рамках 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу 2018. На думку букмекерів, мінімальна перевага в цьому поєдинку на боці "селесао".

02 липня 17:00
Самара, стадіон "Космос Арена"

Матч завершено 2:0

90+6 хв. Звучить фінальний свисток. Збірна Бразилії пройшла в 1/4 фіналу ЧС-2018, здолавши Мексику!

90+1 хв. Ще один центральний захисник зайвим не буде - так вважає Тите. І Маркіньос вийшов замість Вілліана.

88 хв. ГОООЛ! Неймар увірвався у штрафну, простріл на дальню і Фірміно забиває у порожні ворота.

86 хв. Ще одна заміна в команді Бразилії: Коутиньо йде, Фірміно з'являється на полі.

87 хв. Рідкісний шанс, коли у мексиканців майже з'явився гольовий момент, але Вела в момент закидання був в офсайді.

80 хв. Тільки під кінець Тите пішов на перестановки: Пауліньо замінений на Фернандіньо.

77 хв. За фол в атаці покараний ще один мексиканець - Сальседо.

61 хв. Алісон потягнув м'яч з-під поперечини після удару Вели.

60 хв. Чічаріто замінили. Замість нього Хіменес спробує посилити атаку Мексики.

59 хв. Каземіров попереджений - зірвав атаку бразилець. На чвертьфінал він буде дискваліфікований за перебір карток.

56 хв. Знятий гравець з карткою: Альварес йде, а Дос Сантос дебютує на турнірі.

55 хв. Друга картка Еррери на турнірі. Чвертьфінал він пропустить, якщо Мексика пройде далі.

51 хв. ГОООЛ! Бразилія виходить вперед! Вілліану дали пройти в штрафну і прострелити уздовж воріт, Жезус не влучив по м'ячу, а Неймар заніс його в порожній кут.

46 хв. Другий тайм стартував з заміни в складі збірної Мексики. Осоріо в перерві замінив капітана Маркеса на Лайюнь.

45 хв. Без доданих хвилин - йдемо на перерву.

43 хв. Філіпе Луїс покараний попередженням після грубого фолу проти Вели.

40 хв. Неймар пробивав невдалий штрафний - м'яч полетів за ворота.

38 хв. Альварес влетів у Неймара і заробив жовту картку.

33 хв. Пощастило Мексиці! Очоа відбив небезпечний удар Жезуса.

26 хв. Невелика паніка біля воріт Очоа. Воротар не дотягнувся до м'яча в стрибку, а Жезус дали вдарити, але вийшло повз.

25 хв. Вискочив Очоа до лінії воротарської і відбив удар Неймара.

22 хв. Вдалі контратаки виходять! Але Еррера її зіпсував, затягнувши з прийняттям рішення, і під удар ліг Каземіро.

17 хв. Мексиканці втекли в контратаку - довго готували розіграш, а боротьбу у штрафному в підсумку програли.

10 хв. Мексиканці прессингують бразильську оборону, на протилежній половині поля не так спекотно. Це може бути викликом для захисників команди Тите.

5 хв. Очоа відбив небезпечний удар Неймара. Чудові моменти на старті матчу!

3 хв. Провели дві атаки гравці збірної Мексики, могли навіть навіть забивати після удару Лосано. Бразильці зрозуміли, що доведеться оборонятись.

1 хв. Гра стартувала! Розіграли м'яч мексиканці з центру поля.

- Команди вийшли на поле! Звучать гімни Бразилії і Мексики.

- Стартові склади:

Бразилія: Алісон Бекер, Тьяго Сілва, Міранда, Каземіро, Філіпе Луїс, Габріел Жезус, Неймар, Філіпа Коутіньйо, Пауліньо, Вілліан, Фагнер

Мексика: Гільєрмо Очоа, Уго Айяла, Карлос Кальседо, Рафаель Маркес, Карлос Вела, Хав'єр Ернандес, Ектор Еррера, Андрес Гуардадо, Едсон Альварес, Ірвін Лосано, Хесус Гальярдо

- Команди на арені.

- Неймар проти Чічаріто. Повне домінування бразильця, але по головному пункту - рівність.

- Алісон серйозно сконцентрований.

- Неймар, Коутіньйо, Пауліньо і Марсело - на кадрах з тренування.

- Хто ці два блондина? Хав'єр Ернандес і Мігель Лаюн змінили зовнішній вигляд до матчу з Бразилією.

Бразилія жадає реабілітуватися за провал на ЧС-2014. Поки шлях команди в плей-офф навряд чи можна назвати легким: спочатку була нічия 1:1 в матчі проти Швейцарії, потім бразильці насилу обіграли 2:0 Коста-Ріку, забивши обидва м'ячі лише в додатковий час, і лише перемога 2:0 над Сербією гарантувала їм перше місце в групі, а разом з ним - і путівку в 1/8 фіналу.

Мексика розпочала ЧС-2018 з двох яскравих перемог: над Південною Кореєю (2:1) і чемпіоном світу 2014 року Німеччиною (1:0). В останньому матчі мексиканці були биті Швецією - 0:3, але і мотивації було відверто кажучи трохи.

"Трибарвні" не втрачають надію пройти Бразилію, адже на ЧС-2014 мексиканцям вдалося відстояти безгольову нічию, і це єдиний з чотирьох очних поєдинків в рамках чемпіонату світу, який Мексика не програла.

Збірна Бразилії вважається одним з головних фаворитів на перемогу в турнірі. Але це слабкий показник. Адже вже вирушили додому інші фаворити - Аргентина, Німеччина, Іспанія, Португалія. А мексиканці показали, що з ними краще не жартувати.