Бразилія - Мексика: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу

Збірні Бразилії та Мексики грали матч Чемпіонату світу. Поєдинок закінчився внічию 0:0.

17 червня, 22:00
Форталеза, "Кастелан"
Бразилія - Мексика, 0:0
Бразилія:
Сезар, Алвес, Сілва, Луїс, Марсело, Пауліна, Фред, Неймар, Оскар, Рамірес, Густаво
Мексика: Очоа, Родрігес, Маркес, Еррера, Лаюн, дос Сантос, Морено, Гуардадо, Перальта, Агілар, Васкес

Фінальний свисток!

90+1 хв. Гуардадо! Завершував контратаку своєї команди непоганим ударом, але Сезар зреагував.

86 хв. Ай-яй-яй! Тіаго Сілва бив головою впритул до воріт, але Очоа зміг зреагувати!

Бразилія - Мексика: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу84 хв. Джованні дос Сантоса у грі змінює Хіменес, а у бразильців Оскар поступився місце Вілліану.

Бразилія - Мексика: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу79 хв. Тіаго Сілва змушений фолити на Чічаріто біля своєї штрафної.

Бразилія - Мексика: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу76 хв. Замість Эрерри вийшов Фабіан.

Бразилія - Мексика: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу74 хв. Перальта йде, а замість нього з'явився Чічаріто.

73 хв. Ну ось, нарешті, прокинулися бразильці. Почали тиснути на оборону Мексики. Але поки оборона з цим тиском справляється.

69 хв. Момент! Неймар зумів прийняти м'яч поруч з воротами і пробив у ближній кут, але Очоа зіграв блискуче, діставши м'яч!

Бразилія - Мексика: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу68 хв. Фред відіграв своє - Жо виходить на поле

67 хв. Дуже самовіддано грає збірна Мексики. Абсолютно не поступається ні в чому північноамериканська команда більш іменитим суперникам.

Бразилія - Мексика: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу62 хв. Васкес поклав на газон Неймара.

Бразилія - Мексика: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу59 хв. Агиллар грубо зіграв на фланзі проти маленького Бернарда.

55 хв. Відмінний дальній удар Васкеса пройшов трохи вийшов лівої "дев'ятки".

52 хв. Дуже добре зараз виглядає збірна Мексики - щільна оборона і швидкий пресинг дозволяє повністю "перекрити кисень" бразильцям.

48 хв. Бернарда вивели по правому краю щтрафного, той прострілив уздовж воріт на Неймара, але того випередили захисники.

Бразилія - Мексика: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу46 хв. Бернард виходить замість Раміреса

Слідкуємо за другим таймом

Перерва

Бразилія - Мексика: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу45 хв. Рамірес порушив правила біля свого штрафного.

44 хв. Вчотирьох вискочили бразильці на одного голкіпера, але той впорався з ударом Густаво.

42 хв. Ось, як зараз. Васкес бив з лінії штрафного, але трохи не влучив по воротах.

40 хв. Мало подій на полі. Гра йде дуже повільно, зрідка видаючи напівмоменти.

35 хв. Фред бив головою після подачі Неймара з кутового, але Очоа забрав м'яч.

31 хв. Після спалаху активності команди знову зменшили оберти. М'яч в основному тримається в центрі поля.

26 хв. Неймар непогано пробив головою після подачі Алвеса, але Очоа дістав м'яч з-під штанги.

23 хв. Ух! Еррера пробив здалеку і Сезару довелося витягатися в стрибку, щоб врятувати свої ворота.

19 хв. Дивно, але вся гра збірної Бразилії зараз будується на дальніх і високих подачах, що результату не дає.

15 хв. Не вистачає швидкості і точності мексиканцям, через що вони багато порушують правила. Бразильцям поки це не дуже допомагає.

11 хв. Небезпечно! Оскар прострілював з лівого флангу і Фред бив з гострого кута - м'яч пройшов поруч зі штангою. Та й офсайд був у нападника.

8 хв. Тепер настала черга бразильців насідати на ворота суперника. Але фаворити не форсують події і досить довго розігрують свої атаки.

3 хв. Непогано почали гру мексиканці. Виконали кілька подач в штрафну Бразилії, правда до ударів справа не довели.

Прозвучали гімни Бразилії та Мексики. Давайте починати.

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матч Бразилія - Мексика.

Перед початком другого туру в групі А наступний розклад:

1. Бразилія - 3 очки
2. Мексика - 3
3. Камерун - 0
4. Хорватія - 0

Звісно, фаворитом протистояння буде збірна Бразилії, яка є головним претендентом на перемогу у всьому турнірі. Але і збірна Мексики грає у футбол непоганого рівня, що може дозволити їй зачепитися за очки в грі проти Селесао.

У першому матчі збірна Бразилії з труднощами впоралася зі збірною Хорватії. Бразильці першими пропустили, але зуміли переломити хід поєдинку і здобути перемогу з рахунком 3:1.

Збірна Мексики грала проти Камеруну і здобула перемогу над африканцями. Лише у другому таймі зусиллями Перальти мексиканці змогли забити переможний гол.

Неймар, півзахисник збірної Бразилії:

"Я буду грати в свою гру і зроблю все для перемоги. Я буду просто намагатися грати добре. І тоді я не буду покараний гірчичником. Якщо я буду думати про те, що мені не можна отримати жовту, то буде тільки гірше".

Гільєрме Очоа, воротар збірної Мексики:

"Ми не нервуємо перед протистоянням з Бразилією. Можна говорити, що стартовий успіх заспокоїв нас, і збірна Мексики повинна ставати тільки сильніше. До наступного матчу команда підходить в хорошому настрої, ми готові до битви з бразильцями".