ru ua

БПП підтримає ініціативу продовжити сесію Ради до вересня, - Герасимов

БПП підтримає ініціативу продовжити сесію Ради до вересня, - Герасимов Фото: Артур Герасимов (solydarnist.org)

На порядку денному парламенту залишається багато невирішених питань

Верховна Рада повинна продовжити поточну сесію до вересня, адже на порядку денному парламенту все ще залишається багато важливих питань. Про це сьогодні на погоджувальній раді керівників фракцій і голів комітетів заявив голова фракції "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов, передає кореспондент РБК-Україна.

"На порядку денному все ще залишається значна кількість питань, що вимагають невідкладного законодавчого врегулювання, саме тому фракція БПП підтримує ініціативу продовження терміну роботи ВРУ до вересня", - заявив Герасимов.

Нардеп зазначив, що в БПП також підтримають шість подань генерального прокурора про зняття недоторканності з народних депутатів, розгляд яких має відбутися в четвер, 13 липня. Крім того, фракція закликає парламент негайно визначитися з кандидатами на посаду незалежного аудитора НАБУ.

Нагадаємо, на поточному пленарному тижні Верховна Рада повинна розглянути проект закону про Конституційному суді України та внесення змін до Господарського кодексу України, цивільного, адміністративного та інших законодавчих актів.