ru ua

На борту літака Трампа через недбалість механіків могла статися пожежа або вибух

На борту літака Трампа через недбалість механіків могла статися пожежа або вибух Фото: президентський літак Boeing VC-25

Збиток президентського літаку оцінили в 4 мільйони доларів

Один з двох літаків Boeing VC-25, використовуваних президентом США Дональдом Трампом, міг зайнятися або вибухнути в повітрі через недбалість одного з механіків. Про це заявив телеканал CNN з посиланням на звіт федеральної влади.

Згідно зі звітом, механіки, які здійснювали обслуговування "борту номер один" на підприємстві Boeing в Сан-Антоніо ще в квітні 2016 року, працювали забрудненими інструментами з кисневим обладнанням VC-25.

В результаті саме кисневе обладнання президентського борту також було забруднено, це з великою ймовірністю могло призвести до пожежі або вибуху під час польоту.

Зазначають, що засоби і компоненти, що використовуються для ремонту кисневої системи літака, повинні бути очищені особливим чином для видалення залишків, які можуть зреагувати при контакті з киснем.

"Боїнг повністю розуміє рівень відповідальності, що виникла в результаті робіт на борту президента", - заявили в Boeing.

Розслідування було розпочато, коли один з механіків Boeing повідомив своїх начальників про те, що з президентських літаком щось не так.

"Ми швидко прийняли заходи для того, щоб повідомити про інцидент ВПС США. Система кисню була налагоджена Boeing для уряду безкоштовно", - повідомляється в заяві компанії.

Збиток президентському літаку оцінили в 4 мільйони доларів.

Нагадаємо, Трамп виступив за подальше розслідування впливу Росії на вибори в США.