Більшість білорусів сприймають події в Україні через російське ТБ, - асоціація журналістів

Більше половини громадян Білорусі сприймають події в Україні з допомогою російського телебачення. Про це на конференції заявила голова Білоруської асоціації журналістів Жанна Литвина, передає кореспондент РБК-Україна.

"Після масованого пропагандистського вторгнення в білоруське інформаційне простір у нас позначилося кілька серйозних тенденцій. Одна з них: державні ЗМІ - підконтрольні, цензурированы, не в змозі оперативно реагувати на пропагандистські випади. Також сьогодні державні ЗМІ Білорусі не в змозі формулювати позицію своєї країни в цьому конфлікті... Суспільство завжди розраховується за свою інформаційну безпечність. Абсолютно приголомшливі результати недержавного соціологічного інституту NESEPI: від половини до двох третин білорусів сприймають події російсько-українського конфлікту через російські телеканали", - розповіла Литвина.

Внаслідок цього, за її словами, понад 62% білорусів назвали російську анексію Криму "історичною справедливістю".

Нагадаємо, в середині січня Президент Білорусі Олександр Лукашенко ухвалив рішення про охорону державного кордону країни в 2015 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся