Бойовики вимагають від України звільнити понад 600 затриманих, - Геращенко

НовиниПолітика    21.09.2016 - 18:02
Фото: Ірина Геращенко
Фото: Ірина Геращенко

Бойовики заявили, що в них у полоні утримується 45 українців

Бойовики вимагають від України звільнити понад 600 осіб, затриманих за важкі злочини. Про це у Facebook повідомила перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко за підсумками засідання гуманітарної підгрупи тристоронньої контактної групи.

"Щодо звільнення, то інша сторона наполягає, що в них утримується лише 45 бранців і вимагає звільнити більше 600 осіб, затриманих за важкі злочини. Серед цих осіб є ті, хто не мають жодного відношення до мінського процесу і до конфлікту на Донбасі, зокрема, затримані за підготовку терактів в Одесі і Харкові....Ми вивчаємо процесуальний статус цих осіб", - зазначила вона. 

Крім того, Геращенко повідомила, що у ході засідання Україна також піднімала питання допуску МКЧХ до тюрем, задля пошуку зниклих безвісти і тих заручників, доля яких невідома, задля моніторингу умов утримання.

"Але поки що в питанні допуску МКЧХ на окуповані території прогресу досягти не вдалося", - зазначила вона.

 

Проблемі звільнення заручників було присвячено особливу увагу і на гуманітарній підгрупі( де українську сторону представ...

Опубліковано Iryna Gerashchenko 21 вересня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у зоні проведення антитерористичної операції (АТО) з початку 2014 року зникли безвісти близько 1,5 тисячі осіб.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top