ru ua

Бойовики зосередили під Дебальцевим близько 2,5 тис. осіб, - ІО

Бойовики зосередили під Дебальцевим близько 2,5 тис. осіб, - ІО Джерело фото:twitter.com/Сегодня.ua ‏

Бойовики зосередили на Дебальцевському плацдармі угруповання загальною чисельністю близько 2,5 тис. осіб. Про це у своєму Facebook повідомив керівник групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

"Протягом останніх діб російсько-терористичні війська продовжували накопичувати сили та засоби в районі Дебальцевського плацдарму. За нашими даними, на різних ділянках плацдарму на даний момент ведуть бої 5 батальйонних тактичних груп (БТГ) супротивника (як мінімум одна з них укомплектована військовослужбовцями російських ВДВ), а також 3 зведені артилерійські групи. Крім того, в даному районі діють численні дрібні формування терористів, що мають на озброєнні окремі зразки важкого піхотного озброєння. Загальна чисельність формувань російсько-терористичних військ, що вели бої за Дебальцевський плацдарм - близько 2 500 осіб", - написав Тимчук.

За його даними, групування має 35 танками, близько 50 ББМ, до 50 одиниць ствольної артилерії (включаючи САУ), а також мінімум 22 одиниці РСЗВ.

"В районі Вуглегірська та за направленням на Світлодарське водосховище противник продовжує накопичувати додаткові тактичні резерви, зберігаючи, таким чином, значний ударний потенціал своїх формувань", - зазначив Тимчук.

Нагадаємо, за даними штабу АТО, вчора найбільш напружена ситуація зберігалася також саме на Дебальцевському напрямку.