Бойовики звинувачують ВСУ в обстрілах, намагаючись приховати втрати серед дезертирів, - Тимчук

НовиниНадзвичайні події    30.11.2016 - 09:36
Фото: Дмитро Тимчук
Фото: Дмитро Тимчук

У ДНР фіксуються часті випадки дезертирства бойовиків

У самопроголошеній "Донецькій народній республіці" фіксуються часті випадки дезертирства. Про це у Facebook повідомив координатор групи "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук.

Так, в" 9-му окремому штурмовому мотострілецькому полку морської піхоти" (Новоазовськ) бойовики намагалися покинути бойові позиції. В результаті хаотично відстрілюючись від переслідування, вбили дезертира, який тікав разом з ними, а також поранили ще двох "товаришів по службі".

Крім того, в "розвідувальному підрозділі" цього ж полку 4 бойовиків самовільно залишили бойові позиції й зі зброєю в руках дезертирували, але змушені були здатися після того, як були блоковані на околиці Новоазовська .

"У 2-му мотострілецькому батальйоні" "9-го полку" "військовослужбовці" Барбышев А. М. і Буре Ст. А., дезертирувавши з бойових позицій, викрали у н. п. Новоазовськ цивільний автомобіль і мали намір проїхати на ньому через блокпост, але на виїзді з міста були затримані. Під час їх затримання один з дезертирів загинув, другий був важко поранений", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що намагаючись приховати інформацію про дезертирство, бойовики звинувачують в обстрілах ВСУ.

 

Оперативні дані групи «Інформаційне Опір». В ході обстрілу російські окупанти на Донбасі, як і раніше...

Опубліковано Dmitry Tymchuk 29 листопад 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося,що сепаратистські ЗМІ отримали вказівку повідомляти про нібито великих втратах серед Збройних сил України.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top