ru ua

Бойовики вночі обстріляли прикордонників у районі Виселок, 3 особи поранено, - Держприкордонслужба

Бойовики вночі обстріляли українських прикордонників в районі населеного пункту Висілки (Донецька область), в результаті чого три людини отримали поранення.

Бойовики вночі обстріляли українських прикордонників в районі населеного пункту Висілки (Донецька область), в результаті чого три людини отримали поранення. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

"Нападники вели масивний мінометний вогонь з 1:50 до 2:20. Також вони застосовували снайперську та автоматичну зброю. В результаті обстрілу поранено 3 прикордонників (один у важкому стані), нанесені пошкодження техніки і технічних засобів", - йдеться в повідомленні.

Після цього терористи направили свої сили до пункту пропуску "Успенка" та з 2:30 до 3:00 спробували напасти на нього, застосовуючи вогнепальну зброю. Однак прикордонники відкрили вогонь у відповідь і відбили напад.

"Зараз поранених військовослужбовців з місця евакуювали. Проінформовано штаб АТЦ, силові та правоохоронні структури", - розповіли в прикордонному відомстві.