ru ua

Бойовики на Донбасі отримали новий комплекс аеророзвідки з РФ, - Тимчук

Бойовики на Донбасі отримали новий комплекс аеророзвідки з РФ, - Тимчук Фото: Дмитро Тимчук

Комплекс обслуговують російські військові

Бойовики на Донбасі почали застосовувати новий російський комплекс аэророзвідки, який використовує камери з тепловізорами. Про це у Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Підрозділи російсько-терористичних військ використовують новий російський комплекс аеророзвідки, що складається з 4-х БПЛА (бойовики називають його "Баба Яга"). Вперше даний комплекс був зафіксований 14 листопада в районі н. п. Оленівка (Волноваський район)", - повідомив Тимчук.

За його словами, головною особливістю комплексу є використання камер з тепловізорами та управління всіма безпілотниками з одного центру.

"Радіус дії - близько 20 км. Тепловізори при низьких температурах повітря дозволяють виявляти "секрети" і бліндажі. На даний момент комплекс переміщено в Новоазовський район. Обслуговування комплексу здійснюється військовослужбовцями ЗС РФ", - додав Тимчук.

Оперативные данные группы «Информационное Сопротивление». Российско-террористические войска на Донбассе продолжают прим...

Опубліковано Dmitry Tymchuk 22 листопад 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ДНР почала готувати снайперів в рядах донецьких школярів.