Бойовики на Донбасі нарощують чисельність своїх військ шляхом призову безробітних, - розвідка 

Бойовики на Донбасі нарощують чисельність своїх військ шляхом призову безробітних, - розвідка 
Фото: бойовики на Донбасі

Російське окупаційне командування на Донбасі нарощує боєздатність з’єднань і частин

Бойовики на Донбасі нарощують чисельність своїх військ шляхом призову безробітних. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook.

Зокрема, призов стосується робітників підприємств вугледобувного комплексу, які залишилися без робочих місць внаслідок припинення поставок вугілля залізницею.

"Російське окупаційне командування скориставшись режимом припинення вогню (з 9 лютого ц.р.) нарощує боєздатність з’єднань і частин 1 АК (Донецьк) та 2 АК (Луганськ) ЗС РФ шляхом збільшення їх чисельності за рахунок призову робітників підприємств вугледобувного комплексу, які залишилися без робочих місць внаслідок припинення поставок вугілля залізницею", - йдеться у повідомленні.

Крім того, зазначається, що відсутність роботи спонукає безробітних вступати до російських терористичних військ.

"Відсутність робочих місць та потреба утримувати свої родини спонукає безробітних вступати до російських терористичних військ, що вже дозволило суттєво підвищити рівень укомплектованості окремих підрозділів 6 окремого мотострілецького полку (Кадіївка) та 7 окремої мотострілецької бригади (Брянка) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляють у відомстві, особливо інтенсивно агітаційну кампанію з вербування місцевого населення для проходження військової служби за різними військовими спеціальностями розгорнуто у містах Довжанськ, Ровеньки, Луганськ, Алчевськ та Кадіївка.

 

Обстановка на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей станом на 16 лютого Російське окупаційне...

Опубліковано Головне управління розвідки Міністерства оборони України 15 лютого 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що контактна група по врегулюванню ситуації на Донбасі домовилася про відвід важких озброєнь до 20 лютого 2017 року. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся