Бойовики ДНР обстріляли співробітників Червоного Хреста під час роздачі гумдопомоги населенню

НовиниНадзвичайні події    19.05.2017 - 22:23
Фото: бойовики обстріляли місію Червоного Хреста на Донбасі
Фото: бойовики обстріляли місію Червоного Хреста на Донбасі

Кілька кулеметних черг пройшли в безпосередній близькості від співробітників і автомобілів місії

Вчора, 18 травня, під час планової роздачі продуктових та гігієнічних наборів у населеному пункті Доломітне Донецької області на території непідконтрольній уряду України, проросійськими бойовиками були обстріляні співробітники Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО у Facebook

"Декілька кулеметних черг пройшли в безпосередній близькості від людей та автомобілів місії. На щастя, ніхто не постраждав", - відзначають в повідомленні.

Повідомляється, що вивчення обставин і журналів обліку порушень режиму припинення вогню показало, що обстріл представників Червоного Хреста відбувся саме з боку незаконних збройних формувань (НЗФ) і вівся з території ОРДО.

"Кулеметний обстріл місця роздачі гуманітарної допомоги здійснений НЗФ ОРДО з метою дискредитації ЗС України, поширення паніки та страху серед місцевого населення і представників МКЧХ", - додають в штабі.

Також повідомляється, що для забезпечення гуманітарної акції МКЧХ ЗСУ надали письмові гарантії безпеки, тоді як зі сторони  бойовиків таких гарантій надано не було. Представники МКЧХ здійснювали видачу гуманітарної допомоги за власним рішенням і на власний ризик.

Українська сторона СЦКК засуджує дії НЗФ ОРДО та кваліфікує їх, як грубе порушення міжнародного гуманітарного права.

 

ТЕРОРИСТИ НА ДОНБАСІ ОБСТРІЛЯЛИ СПІВРОБІТНИКІВ МІСІЇ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ГУМАНІТАРНОЇ АКЦІЇ 18 травня...

Опубліковано Прес-центр штабу АТО 19 травня 2017 р.

Нагадаємо, 6 травня повідомлялося, що на Донбас прибула вантажівка Червоного хреста з гуманітарною допомогою.

On Top