ru ua

Бойовики ДНР глушать мобільний зв'язок: створюють інформаційний вакуум, - Аброськін

Бойовики ДНР глушать мобільний зв'язок: створюють інформаційний вакуум, - Аброськін Фото: В'ячеслав Аброськін

Бойовики почали поширювати стартові пакети свого мобільного зв'язку "Фенікс"

Бойовики так званої "Донецької народної республіки" (ДНР) глушать мобільний зв'язок на окупованій території Донецької області, щоб створити інформаційний вакуум в регіоні. Про це повідомив начальник ГУМВС України в Донецькій області В'ячеслав Аброськін в Facebook.

"У той же час, на окупованій бойовиками території Донецької області погіршується якість зв'язку МТС. Місцеві жителі пояснюють це тим, що терористи проводять постійний моніторинг радіоефіру, а також цілеспрямовано створюють перешкоди пересуваннями військових машин ДНР з антенами і радіолокаційними установками.

Мета таких дій очевидна - обмежити спілкування жителів окупованої частини з зовнішнім світом, створити інформаційний вакуум, який заповнюється пропагандою лжепророків фейкової республіки і їх поплічників", - повідомив Аброськін.

Фейковой республике - фейковая мобильная связь. В так называемой ДНР начали распространять стартовые пакеты своей моби...

Posted by Vyacheslav Abroskin on 6 августа 2015 г.

Крім того, він зазначив, що бойовики почали поширювати стартові пакети мобільного зв'язку "Фенікс", який був створений на базі захопленого обладнання "Київстар"

"Жителям ДНР запропонували придбати 5 тисяч карт, які можна буде використовувати в тестовому режимі до 1 жовтня 2015 року. Як і все в молодій республіці, функції "Фенікса" обмежені - недоступна послуга СМС і дзвінки на телефони інших операторів. Також є особливість - при придбанні необхідний паспорт та ідентифікаційний номер. На думку місцевих жителів, це робиться для встановлення тотального контролю за ними з боку спецслужб ДНР", - розповів Аброськін.

Нагадаємо, в так званій "Луганській народній республіці" (ЛНР) заявили про пробному запуску мобільного оператора "Лугаком".