ua ru

Бойовики "Аль-Шабаб" обезголовили дев'ятьох мирних жителів в Кенії

Бойовики "Аль-Шабаб" обезголовили дев'ятьох мирних жителів в Кенії Фото: бойовики "Аль-Шабаб"

Бойовики напали на село Джима

Бойовики "Аль-Шабаб", що базуються в Сомалі, обезголовили дев'ятьох мирних жителів в результаті нападу на село Джима в окрузі Ламу на південному сході Кенії. Про це повідомляє Associated Press.

Повідомляється, що таким чином "Аль-Шабаб" мстить населенню Кенії після того, як країна відправила в Сомалі свої війська в 2011 році.

Зазначимо, на початку травня 2017 року в Сомалі вперше з 1993 року загинув американський військовослужбовець під час виконання місії Національної армії Сомалі, ще двоє солдатів отримали поранення. За даними телеканалу CNN, загиблий військовослужбовець служив у спеціальному загоні ВМФ США SEAL.

Інцидент стався в місті Барі в 64 км на захід від столиці Сомалі Могадішо. Військовослужбовці США спільно з сомалійськими військовими проводили операцію проти бойовиків. Терористи відкрили вогонь по військовим. За даними високопоставлених джерел, під час операції були поранені троє військовослужбовців з SEAL.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Могадішо (Сомалі) смертник підірвався в будівлі адміністрації Вададжирского району, в результаті чого загинули не менше 15 осіб.