Для блокування російських сайтів потрібно 2 роки і 1 млрд доларів, - Інтернет асоціація України

Для блокування російських сайтів потрібно 2 роки і 1 млрд доларів, - Інтернет асоціація України
Фото: глава Інтернет-асоціації України Олександр Федієнко

Однак, блокування сайтів можна обійти

Для повного блокування російських сайтів буде потрібно близько двох років і 1 млрд доларів. Про це заявив голова Інтернет-асоціації України Олександр Федієнко, передає телеканал "112 Україна".

"Якщо ми говоримо про поточний указ президента, його треба виконувати, коли він вступить в дію. Якщо ми говоримо про подальші дії, то треба рік-два і більше і десь, у межах держави, 1 млрд доларів... Швидше за все, ми будемо блокувати не сайти, а всю автономну систему, на якій знаходяться ці сайти і інші платформи, не перераховані в санкціях. Користувач в кінцевому результаті буде позбавлений не тільки доступу до таких мереж, як "ВКонтакте", а до інших платформ, які перебували в цій системі", - сказав Федієнко.

Проте, за словами голови Інтернет-асоціації, блокування можна буде обійти.

"Так, це можливо, і це вже доведено часом, що той самий "Китайський золотий щит" - це не проблема зараз", - додав Федієнко.

Нагадаємо, указ Порошенка про санкції проти Росії набуде чинності завтра. "Урядовий кур'єр" завтра опублікує указ президента щодо заборони російських соцмереж.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся