Близнюк обраний головою засідання 17 сесії Конференції міністрів Ради Європи

НовиниПолітика    03.11.2011 - 18:07

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк обраний головою засідання 17 сесії Конференції міністрів країн-членів Ради Європи. Про це повідомляє прес-служба Міністерства.

"Пріоритет головування України (в Комітеті міністрів Ради Європи) був визначений як "зміцнення та розвиток місцевої демократії". І Україна намагається зробити вагомим свій внесок у діяльність Ради Європи у галузі зміцнення місцевої демократії, формування політики організації у цій сфері на майбутнє та в цілому - в розбудову демократичного європейського суспільства", - сказав Близнюк.

За його словами, протягом періоду українського головування в Комітеті міністрів, в Україні відбулася низка міжнародних заходів високого рівня стосовно забезпечення належного місцевого та регіонального врядування, розвитку стратегії інновацій, а також посилення співробітництва між владою та громадянським суспільством як необхідної умови для розвитку місцевої демократії. Це, зокрема, Міжнародні муніципальні слухання з питань Європейської стратегії інновацій та доброго врядування, міжнародний семінар з питань запровадження стандартів публічної етики на місцевому і регіональному рівнях, а також засідання бюро Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи.

Нагадаємо, 11 травня 2011 р. міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко приступив до виконання функцій голови Комітету міністрів Ради Європи. Закінчується головування України в цьому органі 7 листопада 2011 р.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top