Бінарні опціони можуть зникнути до 2018 року

Бінарні опціони можуть зникнути до 2018 року

Бінарні опціони продовжують втрачати довіру у приватних трейдерів. Надвисока прибутковість і простий алгоритм, якими так "хвалився" даний фінансовий інструмент, себе не виправдали: вартість активів спрогнозувати складно, а реальний заробіток становить копійки. За майже десятиліття існування бінарних опціонів свої депозити втратили мільйони трейдерів.

"Справа пахне гасом"

Першими помітили підступ у схемі бінарних опціонів фінансові регулятори. Постійні скарги клієнтів, які надходять на опціонних брокерів, змусили регуляторів серйозно задуматися над жорсткістю умов ліцензування. Влада багатьох країн сьогодні вважають опціонних брокерів не інвестиційними або фінансовими компаніями, а букмекерськими конторами, пропонують азартні ігри або так званий беттінг. Хоча такі лідери ринку, як Olymptrade або IQ Option, постійно адаптуються, сама середовище змінюється швидше.

У середині 2016 року, після гучної справи в США з брокером Banc de Binary (з 5 травня 2017 року компанія офіційно припинила свою діяльність) по всьому світу пішла жорстка хвиля перевірок і посилення умов державних наглядових органів. При цьому США вже заблокувала сайти більшості брокерських компаній, залишивши тільки реальні біржі бінарних опціонів. Починають брати приклад зі США, Великобританія, Франція, Голландія, Канада та Ізраїль — у кожній країні сьогодні створено "чорний список" компаній. Свою ліцензію від FCA втратили вже багато британські брокери, а кіпрський регулятор CySec, контролюючий всіх європейських опціонних брокерів, максимально посилив раніше лояльні критерії реєстрації та умови продовження ліцензії для вже працюючих компаній. Ще більше сумнівів викликає ЦРОФР, який навіть не є державним регулятором, а значить, фактично, не може диктувати умови працюючим в Рунеті брокерам.

Як реагують брокери?

Брокери, звичайно ж, відразу оцінили рівень загрози своїй діяльності, тому їх агресивна реклама стала менш нав'язливою, а з майданчиків багатьох компаній практично зникли фантастичні бонуси і інші раніше улюблені маркетингові інструменти. Тепер у "підвалі" сайтів брокерів можна побачити розгорнуту інформацію про всі ризики і труднощі трейдингу.

Втім, багато великі "бінарні" компанії (наприклад, Финмакс) вже зрозуміли, що потенціал цієї сфери практично вичерпано, тому швидко перекваліфікувалися на форекс-брокерів. Яскравий тому приклад — компанія Dragon Options, яка вже з 1 квітня 2017 року перетворилася в Rainbow Forex. Дрібні опціонні брокери і зовсім починають закриватися, не витримуючи тиску з боку регуляторів і стрімкого зменшення кількості клієнтів.

Таким чином, ера бінарних опціонів поступово завершується, і сьогодні є всі підстави вважати, що до початку 2018 року більша частина існуючих брокерських компаній закриється через відсутність клієнтів і "непідйомних" умов фінансових регуляторів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся