Біатлон. Джима фінішує за межами топ-20 мас-старту: всі результати

Біатлон. Джима фінішує за межами топ-20 мас-старту: всі результати Фото: Юлія Джима (Getty Images)
Автор: РБК-Украина

В італійському Антхольці пройшла заключна гонка 7-го етапу Кубка світу. Жінки пробігли гонку з масовим стартом. Юлія Джима фінішувала на 28-й позиції.

Детальніше про гонку – в матеріалі РБК-Україна

Останнью гонкою перед Олімпійськими іграми, став жіночий мас-старт. Україну в гонці представляла Юлія Джима. Нажаль Юлія не впоралась зі стрільбою і допустила на чотирьох вогневих рубежих, цілих п’ять промахів. Крім промаху Джима продемонструвала лише 20-у швидкість, і як підсумок 28-е місце на фініші.

За перемогу розгорнулася цікава боротьба. На останнє коло лідером вийшла Анаїс Шевальє-Буше та за її спиною перебували Доротея Вірер та Дінара Алімбекова. Проте француженка не витримала темпу переслудавальниць і фінішувала третьою. Перемогла господарка траси Доротея Вірер, яка випередила білоруску Алімбекову на 3,7 секунди.

В загальному заліку продовжує лідирувати Марте Олсбю Ройселанд з Норвегії, найкраща з українок Юлія Джима - 32-а.