Немає безпечної Польщі, якщо вона конфліктує з Україною, - Туск

НовиниПолітика    09.12.2017 - 16:34
Фото: Дональд Туск (flickr.com/eppofficial)
Фото: Дональд Туск (flickr.com/eppofficial)

На думку глави Євроради, Польща не повинна бути "самопроголошеним лідером Міжмор'я"

Президент Європейської Ради Дональд Туск заявив, що немає безпечної Польщі, якщо вона конфліктує з Україною. Про це він сказав в ефірі польського телебачення, передає Wiadomosci.dziennik.pl.

За словами Туска, немає європейської Польщі без незалежних судів, повністю вільних ЗМІ, без поваги до закону і без ліберальної демократії.

"Немає безпечної Польщі, якщо вона конфліктує з Україною", - підкреслив глава Євроради.

Він також додав, що Польща не повинна бути "самопроголошеним лідером Міжмор'я", вона повинна повернутися до ролі "опікуна і держави, яка підтримує прагнення країн так званої нової Європи".

Нагадаємо, раніше новий прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький першого ж дня затвердження на посаді голови кабінету міністрів заявив, що відносини з Україною необхідно будувати на історичній правді, а такі події, як "геноцид на Волині", забувати не можна.

Також Моравецький заявив про те, що Польща, "приймаючи українських біженців, допомагає розвантажити напруження на східному фланзі Євросоюзу". На таку заяву голова українського МЗС Павло Клімкін відповів, що "українці рятують економіку Польщі", оскільки в сусідній країні працює близько мільйона українців.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top