Бейлі виграв індивідуальну гонку чемпіонату світу з біатлону

Бейлі виграв індивідуальну гонку чемпіонату світу з біатлону Фото: раніше американець лише раз піднімався на подіум

Лідер чоловічої збірної України Сергій Семенов став п'ятим

Американець Лоуелл Бейлі сенсаційно виграв індивідуальну гонку чемпіонату світу з біатлону, який триває в австрійському Хохфільцені. Про це в Twitter повідомляє Міжнародний союз біатлоністів (IBU).

До цього американець лише раз піднімався на подіум - у 2014 році він став третім у спринті в Контіолахті.

Бейлі пройшов гонку без промахів і випередив на 3,3 секунди чеха Онджея Моравец, який також не допустив жодного промаху. Головний фаворит індивідуальної гонки француз Мартен Фуркад з 21 секундою відставання посів лише третє місце.

Лідер чоловічої збірної України з біатлону Сергій Семенов став п'ятим, допустивши один промах на чотирьох вогневих рубежах. Капітан збірної України Дмитро Підручний з чотирма промахами став 41, Руслан Ткаленко з п'ятьма промахами на 70 місці, а Олександр Жирний з сімома промахами на 80.

Нагадаємо, дві українки потрапили в першу десятку на Кубку світу з біатлону.