ua ru

Заворушення в Гамбурзі: кількість постраждалих поліцейських зросла до 213

Заворушення в Гамбурзі: кількість постраждалих поліцейських зросла до 213 Фото: німецька поліція (twitter.com/Human Rights Watch)

Точної інформації про кількість потерпілих учасників вуличних акцій і заворушень немає

Кількість постраждалих поліцейських унаслідок заворушень у німецькому Гамбурзі, де проходить саміт Великої двадцятки (G20), зросла до 213 осіб. Про це повідомляє DW.

Зазначено, що в ніч на 8 липня 2017 року протести, якими супроводжується саміт Великої двадцятки у Гамбурзі, переросли в заворушення. При цьому найбільше загострення спостерігалося у кварталі Шанцен - екстремісти підпалювали барикади й машини, здійснювали напади на магазини та кидали каміння і пляшки з запалювальною сумішшю у правоохоронців. Для відновлення порядку було залучено озброєний спецпідрозділ поліції.

Як повідомляється, екстремісти розгромили та пограбували низку магазинів і відділення банку. Своєю чергою правоохоронці застосовували сльозогінний газ та водомети, щоб взяти ситуацію під контроль. До ранку ситуація нормалізувалася.

У зв’язку з цим правоохоронці Гамбурга звернулися до громадян із проханням публікувати на спеціальному порталі відео- та фотоматеріали задля ідентифікації правопорушників.

"За оновленими даними поліції, загалом під час протестів і заворушень у Гамбурзі станом на ранок суботи постраждали щонайменше 213 правоохоронців. Кількість потерпілих поліцейських може зрости з огляду на те, що, багато-хто з них звертається по медичну допомогу не одразу, заявив речник поліції. Точної інформації про кількість потерпілих учасників вуличних акцій і заворушень немає", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про 196 постраждалих поліцейських у результаті зіткнень із протестувальниками в Гамбурзі.