ru ua

В Берліні завершились переговори у нормандському форматі

В Берліні завершились переговори у нормандському форматі Фото: заступник міністра закордонних справ України Вадим Пристайко (УНІАН)

В Берліні завершились переговори віце-міністрів "нормандської четвірки"

В столиці Німеччини Берліні завершились переговори у нормандському форматі на рівні віце-міністрів "нормандської четвірки". Про це повідомляє посол України в Німеччині Андрій Мельник в Twitter.

"Нормандські переговори у Берліні завершилися", - відзначив Мельник.

Як відомо, українську сторону на переговорах представляв заступник міністра закордонних справ Вадим Пристайко, російську - статс-секретар заступник міністра закордонних справ Росії Григорій Карасін.

Нагадаємо, 24 травня повідомлялося, що Меркель планує провести саміт "нормандської четвірки" для обговорення війни на Донбасі. Канцлер планує провести зустріч на вищому рівні з президентами Франції, Росії та України.

"Ні один інший міжнародний конфлікт не займає більше часу канцлера, ніж війна в Україні. Майже три роки ведуться бойові дії підтримуваних Росією сепаратистів проти української армії. Німеччина і Франція на ранньому етапі виступили в якості посередника. При цьому, угоди, прийняті в Мінську у 2014 і 2015 роках, про мирний процес на сході України не реалізуються на сьогоднішній день. Тепер канцлер Ангела Меркель планує провести нову зустріч на вищому рівні з президентами Франції, Росії та України", - йдеться в повідомленні німецького видання Der Tagesspiegel.