ua en ru

У Берліні домовилися забезпечити доступ місії ОБСЄ на всю територію Донбасу, - Порошенко

У Берліні домовилися забезпечити доступ місії ОБСЄ на всю територію Донбасу, - Порошенко Фото: Заява Петра Порошенко

Переговори глав трьох держав в Берліні завершилися

Президент України Петро Порошенко заявив, що в Берліні домовилися забезпечити доступ місії ОБСЄ на всю територію Донбасу. Про це йдеться в заяві Президента України за підсумками переговорів з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель і президентом Франції Франсуа Олландом, 24 серпня 2015 на сайті глави держави.

"Ми чітко проговорили те, що ми можемо гарантувати безпеку міжнародним спостерігачам Спеціальної моніторингової місії. Ми чітко домовилися про те, що ми повинні забезпечити безперешкодний доступ до територій, включаючи неконтрольований ділянку Українки-російського кордону для того, щоб припинити заходження на окуповану територію підрозділів російської армії, завезення зброї та амуніції ", - заявив Порошенко.

Президент також підкреслив, що на сьогоднішній день саме Російська Федерація і підтримувані нею бойовики становлять єдину загрозу для відновлення миру і стабільності в регіоні.

Нагадаємо, раніше Порошенко висловив надію на те, що підсумком переговорів у Берліні стане деескалація конфлікту на Донбасі.