ru ua

Білий дім вивчить "кращі способи захисту дітей" після стрілянини в Техасі

Білий дім вивчить "кращі способи захисту дітей" після стрілянини в Техасі фото: Білий дім (obamawhitehouse.archives.gov)

Комісія з безпеки проведе зустріч наступного тижня

Представниця Білого дому Сполучених Штатів Америки (США) Сара Сандерс повідомила, що адміністрація президента Дональда Трампа вивчить "кращі способи захисту дітей по всій країні" після стрілянини, в результаті якої загинули 10 осіб в Санта-Фе, штат Техас. Про це повідомляє Reuters.

Сандерс також зазначила, що комісія з безпеки в школі, створена президентом США Дональдом Трампом після стрілянини у Флориді в лютому, була скликана і зустрінеться наступного тижня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що стрілянину в школі в південно-східному техаському місті Санта-Фе (штат Техас, США) влаштував 17-річний Дімітріос Пагуртис.

Разом з тим, в поліції заявили, що затриманий ще один чоловік, але інформації про те, чи причетний він до стрільби – поки немає. За інформацією видання Houston Chronicle, 17-річний Дімітріос Пагуртис розміщував фотографії майки з написом Born To Kill ("Народжений, щоб вбивати") в Facebook.

Так, більшість загиблих в результаті стрілянини - учні. Ще щонайменше 12 осіб були госпіталізовані.