У Білому домі заявили про порушення при ухваленні закону про санкції проти РФ

НовиниПолітика    27.06.2017 - 03:22
Фото: США
Фото: США

Законопроекту, який розширює санкції проти Москви і Тегерана, "фактично не існує"

Законопроект про введення нових санкцій проти Росії був прийнятий сенатом США з процедурними порушеннями, тому зараз законопроекту, який розширює санкції проти Москви і Тегерана, а також обмежує президента США в тому, що стосується їх скасування, по факту немає. Про це повідомив прес-секретар Трампа Шон Спайсер під час брифінгу.

Він заявив, що сенатори порушили встановлену процедуру прийняття законопроекту, а значить, "фактично, законопроекту немає".

Повідомляється, що законопроект, який передбачає подальше розширення санкцій щодо Росії та Ірану, а також дозволяє конгресу блокувати в майбутньому будь-які кроки президента США Дональда Трампа за зняття будь-яких санкцій з Москви і Тегерана був схвалений верхньою палатою конгресу США 15 червня.

Відповідаючи на питання, чи підтримує Дональд Трамп нові обмежувальні заходи відносно Росії, представник адміністрації Білого дому зазначив, що глава держави вже неодноразово заявляв, що не планує "повідомляти про свої наміри".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що спікер палати представників конгресу США, республіканець Пол Райан виступає за якнайшвидше ухвалення законопроекту, який введе нові санкції проти Росії та Ірану.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top